banner
Hakkımızda
Bize Ulaşın

Tarihimiz

TSTOP TOOLS 1993 yılında kurulmuş olup, onlarca yıllık profesyonel alet teknolojisi tecrübesine sahiptir, 80'den fazla 000 metrekare profesyonel üretim üssüne sahiptir.

0b8785a830fab11a4f90b1ee16cad6c


Fabrikamız

TSTOP TOOLS, profesyonel el aletleri, oto tamir aletleri, elektrikli el aletleri, elektrikli ekipman, iş güvenliği malzemeleri, tasarım, geliştirme, üretim ve satışı birleştirmeyi taahhüt eder.

d9cb834b7c95483aaf6df9e3bd34bff


Bizim ürünümüz

Alet seti serisi, Elektrikli alet serisi, Elektrikli ekipman serisi, işçi koruma ürünleri, Alet kutusu serisi, Soket ve aksesuar serisi, Altıgen anahtar ve tornavida serisi, Elektronik alet serisi, Pense serisi, Boru anahtarı ve cıvata kesici serisi, İngiliz anahtarı serisi, Yağ tabancası serisi, Ölçüm aleti serisi, Kaynak aletleri serisi, Oto tamir aleti serisi, Multimetre serisi, Çarpıcı alet serisi, Eğe serisi, Testere bıçağı taşlama aletleri serisi, OEM alet serisi ve Diğer alet serisi.


Ürün uygulaması

TSTOP el aletleri, oto tamir aletleri, elektrikli aletler, elektrikli ekipman, işçi koruma ürünleri ve OEM hizmeti, çeşitli endüstriyel bakım ve montaj, otomotiv atölyeleri, ordular, havacılık endüstrisi, madencilik endüstrisi, ağır hizmet endüstrisi ve her türlü mekanik servis tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. .


Sertifikamız

TSTOP TOOLS, ISO:9001:2015 Uluslararası Kalite Sistem Belgelendirme ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirme;CE Belgelendirme ve SABRE Belgelendirme geçti


Üretim ekipmanı

Torna, freze makinesi, planya makinesi, öğütücü, delme makinesi, sertlik test cihazı, tam -fonksiyon ömrü test cihazı bilgisayar sistemi.


Üretim Pazarı

TSTOP ve SOM marka araçları, dünya çapında 120'den fazla ülke ve bölgede pazar kullanıcıları ile, yıllık ihracat hacmi 200 milyon ABD dolarıdır.


Servisimiz

Satış öncesi teknik rehberlik, satış promosyonu stratejisi planlaması ve eksiksiz satış sonrası -servis sistemi.